Zaposlitev

ODPRTO DELOVNO MESTO: KUHAR (m/ž)

Naloge in odgovornosti:

  • sodelovanje pri sprejemanju naročil
  • pripravljanje, kuhanje in izdaja jedi po naročilu, nadzorovanje porabe materiala in kvalitete izdelkov po normativnih, ažurnosti izdaje in estetskega videza izdelkov
  • vodenje evidence polizdelkov in izdelkov ter njihova hramba, skladno s predpisi
  • kontroliranje zalog živil, prevzemanje živil
  • sodelovanje pri popisih zalog, živil in inventarja
  • vodenje in nadziranje izvajanja HACCP sistema
  • vodenje in nadziranje sistema sledljivosti priprave hrane

Kaj pričakujemo:

  • izobrazbo IV. ali V. stopnje
  • delovne izkušnje 1 leto
  • smisel za red in čistočo
  • samostojnost pri delu
  • osebna urejenost
  • sposobnost pozitivnega komuniciranja in pozitivne naravnanosti za delo v timu,
  • prijaznost, komunikativnost, poštenost in vestnost pri delu,

Kaj nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja
  • zaposlitev za polni delovni čas
  • delo v uspešnem podjetju
  • delo v dveh izmenah
  • redna plačila
  • možnosti izobraževanja in pridobivanja novih znanj

Lokacija dela: City hotel Ljubljana, Dalmatinova 15, 1000 Ljubljana

Kontaktna oseba: Karmen Hribar, vlogo in življenjepis poslati na: kadrovska@cityhotel.si

ODPRTO DELOVNO MESTO: NATAKAR (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • prijazen sprejem gostov
  • strežba naročenih jedi in pijače v hotelski restavraciji (zajtrki, kosila)
  • svetovanje gostom pri izbiri jedi ali pijače , seznanitev z dnevno oz. aktualno ponudbo
  • priprava delovnega okolja: priprava namiznega inventarja in ureditev servirnih vozičkov, razporejanje miz in stolov
  • prevzem naročil pri individualnih ali skupinskih gostih
  • zaključek blagajne in predaja iztržka

  • vsaj III. stopnja izobrazbe v smeri gostinske ali turistične smeri, vendar ni pogoj
  • osebnostne lastnosti, kot so komunikativnost, prijaznost, ustrežljivost, urejenost, natančnost, odgovornost
  • aktivno znanje slovenskega jezika
  • aktivno znanje tujega jezika (angleščina, italijanščina ali nemščina)
  • izkušnje z delom v strežbi zaželene

Kaj nudimo:

  • delo preko študentske napotnice oziroma z izbranim kandidatom/tko bo sklenjena pogodba za določen čas uvajanja in usposabljanja z možnostjo podaljšanja v dolgoročno sodelovanje
  • delo za polni delovni čas
  • delo v prijetnem okolju
  • delo je razgibano in dinamično
  • strokovno izpopolnjevanje

Kontaktna oseba: Karmen Hribar, vlogo in življenjepis poslati na: kadrovska@cityhotel.si